Federal Cars s.r.o.

Náš tým

Prodej vozů

Michal Šourek, Ing.

Michal Šourek, Ing.

vedoucí prodeje


mobil : 602416389
telefon : 488577412
Email : msourek@federalcars.cz

Dalibor Šmahel

Dalibor Šmahel

prodejce vozů


mobil : 724173336
telefon : 488577415
Email : dsmahel@federalcars.cz

Radek Rulec

Radek Rulec

prodejce Peugeot Professional


mobil : 724016962
telefon : 488577414
Email : rrulec@federalcars.cz,
ppc.prodej.lib@federalcars.cz

Daniel Bouchal

Daniel Bouchal

prodejce ojetých vozů


mobil: 606732121
telefon: 488577418
Email: dbouchal@federalcars.cz

Zuzana Motejlková

Zuzana Motejlková

Asistentka prodeje


telefon: 488 577 413
email: zmotejlkova@federalcars.cz

Petra Tichá

Petra Tichá

asistentka prodeje ojetých vozů


telefon : 488577418
Email : pticha@federalcars.cz

Servis

Jiří Zvára

Jiří Zvára

vedoucí servisu


mobil : 725918123
telefon : 488577403
Email : jzvara@federalcars.cz, ppc.servis.lib@federalcars.cz

Jakub Serbus

Jakub Serbus

přijímací technik

telefon : 488 577 401
Email : jserbus@federalcars.cz

Tomáš Folprecht

Tomáš Folprecht

přijímací technik


mobil : 725918124
telefon : 488577402
Email : tfolprecht@federalcars.cz

Jiří Macháček

Jiří Macháček

přijímací technik


mobil : 602140400
telefon : 488577401
Email: jmachacek@federalcars.cz

Werner Hartig

Werner Hartig

garanční technik


telefon : 488577430
Email : whartig@federalcars.cz

Prodej náhradních dílů

Michal Červinka

Michal Červinka

prodejce náhradních dílů

telefon: 488577434
email: ndpeugeot@federalcars.cz

Martin Čtvrtník

Martin Čtvrtník

prodejce ND

telefon : 488 577 434
Email : ndpeugeot@federalcars.cz

Provozní oddělení

Šárka Bartáková

Šárka Bartáková

Recepční

telefon: +420 488 577 488 +420 488 577 404 +420 724 005 050 email: recepce.liberec@federalcars.cz

Zuzana Motejlková

Zuzana Motejlková

Asistentka prodeje

telefon: 488 577 413 email: zmotejlkova@federalcars.cz

Vedení

Štěpán Vojtěch

Štěpán Vojtěch

jednatel, majitel společnosti


telefon : 488577477
Email : svojtech@federalcars.cz

Federal Cars s.r.o.

Společnost FEDERAL CARS spol. s r.o. je zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 104, IČ: 00671843.

Více informací